Beyaz Eşya Servis Hizmetleri Ertek Group


Ertek Group Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Ertek Group olarak; Gaziantep, Mersin, Antalya illerinde beyaz eşya teknik servis hizmeti saglamaktayız. Beyaz eşya sektörüne giriş tarihimiz 1997 yılına dayanmaktadır. Zamanın ilerlemesi ve teknolojinin gelişmesiyle firmamız sektörde kendini devamlı yenileyerek beyaz eşya katagorisinde bulunan buzdolabı, çamaşır makınaları, bulaşık makineleri, fırın, davlumbaz, termisifon, ankastre, elektrıkli ev aletleri, sanayi tipi dondurucu ve ısıtıcılar olmak üzere kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.
Ertek Group beyaz eşya servisi sektörel olarak 4 bölüme ayrılmaktadır. Bu Bölümlerin ana kolları sırasıyla İletişim bilgileri aşagıdadır.
Gaziantep Yetkili Servisi             0342 323 37 44
Antalya Teknik Servisi                 0242 338 3 339
Mersin Yetkili Servisi                   0533 916 79 02
Ertek Group Beyaz Eşya Servisi   0342 323 37 44

Her ilimizde bulunan atolyelerımızın kendilerine ait özel teknik ekip ve alt yapısıyla il ilçe mahalle bazlı kurdugumuz servis agı sayesinde arıza yapan cihazlara zamanında en hızlı en kalıtelı hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Arıza sonrası garantisi biten beyaz eşyalarınızın bakım onarım ve tamir gibi işlerinde her zaman lider firma olarak sizlerin yanındayız.
Gaziantep ilinde bosch markasının teknik servis hizmetini almak için
Gaziantep bosch servisi ni arayabilirsiniz. Aynı şekilde mersin ilinde bosch beyaz eşya servis hizmeti için Mersin bosch servisi ni aramanız gerekmektedir. bu durum Antalya ilimizdede mevcuttur Antalya bosch servisi ni çagırmak ıcın bizleri google üzerinden arama yaparak ulaşabılırsınız

Ertek Group Olarak Teknik Servis’in servis sektöründeki yeri 22 yıllık bir tecrübenin 1997 yılında şirket olmasıyla başladı. Kısa bir sürede Antalya’da , Mersin’de, ve Gaziantep’de ulaştığı pek çok müşteri çevresiyle büyüyen Teknik Servis, bugün Beyaz Eşya ve Klima pazarının önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Beyaz eşya ve Klima konusunda satış ve servis hizmeti veren bir firma olarak, en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi kaliteli ve güvenilir servisle buluşturmaktır. Servis konusundaki en son gelişmeleri müşterileriyle buluşturmak. Beyaz Eşya Sektöründe önde gelen Markaları evinizde ya da işyerinizde sorunsuz kullanmanıza ve gerekli servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere ulaştırmak. Beyaz eşya sektöründe tüketici gözündeki güvenilirliğimizi korumaktır

Ertek Group  olarak biz Antalya ilinde Gaziantep ilinde ve Mersin İlinde  kurulmuş, beyaz eşya servisi olarak verdiğimiz servis hizmeti ile, kalitemizi artırmak için işimize sürekli yatırım yapıyor, siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve iyi servis hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize, internet üzerinden arıza ve bakım isteklerinizi bildirme, bu sorunu internet ortamında takip edebilme gibi özelikleri içeren internet sitemizi yayınladık.

Alabileceğiniz her türlü markaya ait beyaz eşya yetkili servis hizmetlerin detaylarını web sitemiz içerisinde bulabileceksiniz. Sizlere herzaman, en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizle, almış olduğunuz çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın evinize gelme anından kullanacağınız son güne kadar süren uzun soluklu bir süreçte yanınızdayız.

Aklınıza takılan sorularınızı,beyaz eşyalarınızla ilgi danışmak istediklerinizi tecrübeli teknisyenlerimize sorup, her konuda bilgi alabilirsiniz.

admin

leave a comment